Firmamız DORUK Avize 1996 tarihinde kurulduğu günden bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden, değişmeyen pazarlama, muhasebe, imalathane ve montaj ekiplerimizin göstermiş olduğu uyum sayesinde yurt içinde ve yurt dışında üstlenmiş olduğumuz bir çok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.

1996 yılında kristal taş imalatı ile çıraklıktan ustalığa geçen Doruk Avize otel ve özel mekan aydınlatma projelerini gerçekleştirmektedir. Geçen uzun süreç içerisinde projelerinde tasarım ve uygulamada göstermiş olduğu ustalık ile sektöründe kısa sürede adından başarı ile söz ettirmiştir.

Ar-Ge çalışmalarımız ile son yıllarda geliştirmiş olduğumuz ürünler başta ülkemiz olmak üzere Ortadoğu, Kuzey-Güney Afrika ve Kafkas Dağıstan Kırım Makedonya Karadağ Arnavutluk Kosova bölgelerinde talep görmekte, cami ve otellerde yer almaktadır. 800’e yakın gerçekleştirdiğimiz projelerden yurt içinde yurt dışında birden çok işinde uzman mimarlara çözüm ortağı olmuştur.

Ürünlerimiz tasarım aşamasından çıkıp uygulamaya geçtiği andan itibaren tüm materyalleri ve elektrik aksamı elektrik mühendisi olan firma sahibimiz tarafından kontrol edilmektedir sahip olduğu TSE normlarına uygun olarak üretilmektedir. Aynı zamanda üretilen bütün avize modellerin de ham madde olarak prinç ve paslanmaz kullanılmakta ve özel fırın vernik uygulaması ise metal aksamlarının nem, rutubet veya kullanıma dayalı deformasyonlarını minimuma indirmekteyiz.


Saygılarımızla...

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.